AVP in Ukraine
AVP в Україні
AVP in Ukraine
Наша команда
AVP in Ukraine
Під час тренінгу
AVP in Ukraine
Философія проєкту AVP
AVP in Ukraine
AVP International

Проєкт «AVP в Україні» – це об’єднання волонтерів, яке є частиною міжнародної миротворчої програми Alternatives to Violence Project (AVP).

AVP – це тренінгова програма. Тренінги не є психотерапевтичними вони носять соціально-комунікативну спрямованість, тому фасилітаторами проекту можуть бути люди, які не мають спеціальної освіти.

AVP – об’єднання волонтерів, які погодилися взаємодіяти один з одним, зберігаючи цінності та філософію програми, практикують  консенсус з дотриманням правил прийнятої групової угоди.

AVP не входить у політичні, релігійні тощо об’єднання.

Проєкт AVP є самостійним (незалежним) і може співпрацювати з іншими організаціями, на підставі договору між організацією-представником AVP ГО «Відкрите коло. Територія можливостей» та організацією, що запрошує до співпраці .

Сила, що перетворює

Основні переконання проєкта AVP: усюди у світі і в кожній людині є сила, що підштовхує до світу, у проекті ми називаємо її Силою, що перетворює – вона заснована на тому, що у всіх людях є добре, добрий початок.

Философією проєкта є ряд принципів: всі ми добровольці, всі ми вчителі і учні, ми шукаємо хороше в кожному і говоримо про це, ми цінуємо подібності та відмінності, приймаємо рішення разом, вчимося через досвід і рефлексію, це спілкування, а не психотерапія чи релігія.

Духовною засадою проєкта є: взаємоповага, турбота про себе та інших.

Метод AVP — практичне навчання, яке проводиться із мінімальною кількістю лекцій. Це процес пошуку та можливість поділитися своїми відкриттями. Групові процеси залежать від усіх учасників семінару, а не лише від провідних.

Роль команди AVP у тому, щоб моделювати та спрямовувати процес самонавчання. Команда не дає відповідей чи порад людям, з якими працює. Тому тренінги за програмою AVP ведуть не тренери, а команда фасилітаторів, що складається з трьох людей.

Основною вимогою є добровільна участь у програмі.

Facebook
ВІДГУКИ